0

Szkoda :D 2 lata młodszy jakbym był :D

0

werxa dobrze mówisz tak powinno być żeby trafiały naprawde talenty do takich szkółek a nie jakieś chłopaczki co tylko umią kopnąc piłke

0

Pyrzo_Barca

A ty gdzie grasz ?? co ?

0

Ja jestem tylko Ciekawy jak Mourinho skompletuje dobrą drużynę jak ma za dużo gwiazd :D żal mi Pereza ;D

Na środku ma kake i khedire to po co mu ozil ? a tym bardziej bo na skrzydłach jest ronaldo i marcelo ;D

Vamos Barca ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?